кпЛоСИОН: Лавови ричу поред урагана

Који Филм Да Видите?

Бирмингем је послао своје противнике без иједног примљеног поена, док Алекс Вејк додаје за два тачдауна.

Одбрана Лавова била је потпуно доминантна у суботу увече, ограничавајући Харикенсе на само 136 јарди укупног напада и нису примили ниједан поен.

Овогодишње издање отварања годишње сезоне Лавова их је видело да се суоче са тимом који је вишеструко побеђивао у националним шампионатима, Хертфордшир Харикенсима.

Након што су прошле године у финалу изгубили круну националног шампионата од Стирлинг Цлансмена, Лавови су били одлучни да ову сезону добро почну победивши своје највероватније изазиваче у дивизији.

Многи стручњаци су изложбу навели као тесну игру и прво полувреме је испунило њихова очекивања, а оба тима су се борила да помере лопту низ поље.

ДСЦ_0594

Тимови који се боре

Уводна акција утакмице испричала је причу о првом полувремену за Лавове, пошто је обећавајућа офанзивна серија прекинута са два погрешна пенала.

До полувремена Бирмингем је акумулирао четири идентична пенала у својих првих пет вожњи, зауставивши сваки замах који су желели да изграде.

ДСЦ_0615

Ипак, почетком друге четвртине, Бирмингем се нашао у одличној позицији након кратког ударца Хертфордшира, а Лавови су се храбро одлучили на то на четвртом долеу и четири јарде, уместо да покушају са гола из игре.

Вејк је испустио дубоку лопту ка енд зони, намењену Вилу Хасију, али су је Харикенси пресрели на линији два јарда.

ДСЦ_0656

Упркос томе што су обезбедили преокрет, Харикени су били под притиском што су морали да почну своју вожњу са сопствене линије од два јарда, а одбрана Бирмингема је изнудила још три и ван.

Јединица за специјалне тимове Лавова је потом следила њихов пример и натерала играча Харикена да му одсече ударац ван граница.

Одбрана на терену

Прекршај Лавова, без обзира на ранији пресрет, преузео је посед лопте у црвеној зони, на линији од 20 јарди Хертфордшира.

Нашли су се у трећој и дугој ситуацији, Вејк је још једном упловио дубоку лопту низ бочну линију, али ју је овога пута обезбедио Хаси, који је скочио пре него што га је срушио мало даље од гол-линије.

Четири игре касније, Вејк је изашао из џепа и бацио тачдаун пас од једанаест јарди Стефану Роудену, доневши Лавовима заслужено вођство.

Играчи Лавова славе тачдаун

Покушај додатног поена Чарлија Хардмана је блокиран, али је Бирмингем ипак отишао на полувреме држећи тесну предност од 6-0.

У паузи гледаоце су почастили рутинама Плесног друштва и навијачица Бирмингхам Пуссицатс-а, чији је спектакуларни наступ изазвао клицање 3.000 јаке публике.

Мачке лете високо

Наступа плесно друштво УОБ

Пошто су у првом полувремену наишли на потешкоће, напад Лавова је био потпуно другачија животиња у другом.

Пригушени ударац Харикенса дао је Лајонима посед на противничкој линији од 24 јарде и они су немилосрдно кренули на посао. Вејк је одмах завршио додавање од 16 јарди до Тунде Аделекана, поставивши први ударац и гол на линији од осам јарди Харикенса.

Лавови у гужви

У следећој игри, Ксавиер Ајувон је скинуо руку при бекству, дошао до ивице одбране и побегао у јуришну тачдаун од осам јарди.

Да би увредио повреду Хертфордшира, Бирмингем је затим кренуо на конверзију за два поена, коју је Вејк успешно завршио Мејсону Батисту у задњем углу енд зоне, остављајући Харикенсе у заостатку са 14-0.

Још прослава за Бирмингем

Убрзо након тога, Лавови су пројектовали погон од 61 јарду како би се позиционирали на линији од три јарде Харикена.

Нажалост, оно што је изгледало као други јуришни тачдаун за Ајувона, званичници су закључили да је петљао иза енд зоне, што је Хертфордширу дало тачбек.

Борба за сваки инч

Наредна вожња Харикенса је застала после само десет јарди и они су поново изашли у формацији за ударац, али је лош ударац са центра скочио изнад главе нападача и он је био приморан да препусти сигурност, остављајући резултат 16-0 у корист Бирмингема. .

Лавови су навалили још више беде на Харикене приликом њиховог следећег поседа. Након што је прекинуо повратни ударац са 50 јарди, Чарли Хардман је затим убацио Алекс Вејк у додир са 10 јарди, пре него што је и сам додао додатни поен, да би запечатио победу.

Вејк је завршио утакмицу извршивши 14 од 26 додавања за 129 јарди, два тачдауна и пресретање, што му је дало проценат завршетка од 54 процента и оцену додавања 113,2 (НЦАА), док је у просеку имао скоро пет јарди по покушају.