Нема победе за Еке у Пурпле Раин-у

Који Филм Да Видите?

Ексетерови рагби јунаци пали су синоћ на препреци у полуфиналу пошто су подлегли екипи Дурхам-а која се сада радује свом трећем финалу БУЦС шампионата у три године.

Тешка утакмица између две рагби електране завршила се резултатом 36-20 за Дурхам на мрачном и кишном Дурхам Цити Гроунд-у.

Градски млин се надао мало више од фотографа

То значи да ће момци у љубичастом отићи у Твицкенхам за две недеље у потрази за освајањем БУЦС шампионата у рагбију по други пут у три године.

Ексетеров 1. КСВ отпутовао је у Дарам у добром расположењу након што је прошле среде савладао старе непријатеље Лоугхбороугх 50-31 код куће.

Али ствари нису кренуле добро за наше момке јер су признали покушај четири минута од почетка меча. Други покушај два минута касније довео је Ексетер до 14-0 пре него што су стигли да дођу до даха.

Осим само једног пенала, прошло је 30 минута игре пре него што је Ексетер ставио било који значајан поен на таблу, а на полувреме је дошло резултатом 31-10.

Ексетер се опоравио након што је на полувремену преузео вођство у Дараму пошто су обе стране виделе како људи греше заробљени. Ексетер бр. 8, Фрејзер Бешфорд, успео је у покушају када је прошао кроз неколико нападача Дарема и постигао погодак испод статива. Бек Али Цхрисхолм је својом магичном копачком ставио више поена на таблу.

Међутим, то није било довољно јер је Дурхам издржао током напетих последњих десет минута. Упркос свим напорима Ексетера, домаћи су успели да прекину игру тако што су свог капитена пребацили у последњи покушај.

Дурхам ће сада играти са Цардифф Метом у финалу на домаћем терену рагбија.